III-IV. korcsoportok csapat- és V.-VI. korcsoportok egyéni versenye

Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Békéscsaba

2015. február 14.

A megyei diákolimpiai versenysorozat második versenynapján a felsős fiúk csapatversenyében az esélyesebb, békésiek végeztek az élen a 7 csapat 7 fordulós körversenyében. A leányok kétfordulós versenyében az első körben a szarvasiak vesztettek a gyulai Implom ellen,majd a második körben ugyanolyan arányban nyertek. A bajnoki címet a szarvasiak számára az jelentette, hogy a többi mérkőzésüket megnyerték, a gyulaiak mérkőzésén egy játszma döntetlen eredménnyel zárult.  A középiskolások egyéni versenyében a megjelenés bajnoki címet és országos döntőbe jutást ért.

III-IV. korcsoport (felsős) leány: 3 csapat 2 fordulós körversenye

1. Szlovák Általános Iskola , Szarvas (Petrás Márta, Frankó Fanni, Mravik Gabriella, Huszárik Nelli) 9,0 pont
2. Implom József Általános Iskola.és 5.sz. Általános és Sportiskola (Tóth Andrea, Felczán Csenge, Alb Ágnes) 8,5 pont
3. Dürer Albert Általános Iskola és Bay Zoltán Ált. Isk.Tagintézmény (Enyedi Boglárka, Körösi Viktória, Mácsok Fruzsina) 0,5 pont

III-IV. korcsoportos (felsős) fiúk: 7 csapat körversenye

1. Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés (Perdi Zsombor,Vértes Imre, Rakovics János, Kovács Gergő) 22,0 pont
2. Implom József Általános Iskola, Gyula „A” (Gurzó Bence, Ottlakán Áron, Torma Tamás, Papp Máté) 16,0 pont
3. Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza (Tamási Zoltán, Tarapcsik Bence, Bobvos András, Turóczki Béla) 15,5 pont
4. Vörösmarty Mihály Általános Iskola Orosháza (Paulik Levente, Balázs Eliot, Kupeczki Fanni, Kocmar Kitti) 14,5 pont
5.  Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Békéscsaba (Juhász Levente, Mihályi Péter, Kis Barna, Kesjár Ákos) 8,0 pont
6. Csanád Vezér Általános Iskola és AMI, Mezőkovácsháza 5,0 pont
7. Implom József Általános Iskola Gyula „B” (Széphegyi Gergő, Rozek Richard, Csordás Zsombor) 13,0 pont

V. korcsoportok egyéni sakkversenye (leányok)

1. Kovalcsik Anett (Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza

V. korcsoportok egyéni sakkversenye (fiúk)

1. Ivancsó Bernát (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium ,Szarvas)

VI. korcsoportok egyéni sakkversenye (leányok)

1. Sebők Anett (Vajda Péter Evangélikus Gimnázium, Szarvas)