I-II. korcsoportos (alsós) leány, illetve fiú csapatverseny és középiskolás csapatverseny

Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Békéscsaba

2012. január 28.

Az alsó tagozatos versenyeken összesen 20 csapat vett részt, a korábbi évekhez képest ez a létszám nagyon örvendetes, pedig a házigazda iskola tanulói betegség miatt nem tudtak indulni.

A leányok szoros versenyt vívtak, de a gyulaiak végül minden ellenfelüket legyőzve pontelőnnyel nyertek. A fiúknál a békésiek esélyeshez méltóan szerepeltek és mind a 18 játszmájukat megnyerve 100 %-os teljesítményt nyújtottak. A középiskolások versenyét a szarvasi leányok és közgés fiúk nyerték.

I-II. korcsoportos (alsós) leány: 5 csapat körversenye

1. Gyula Alapfokú Közoktatási Intézménye /Tóth Andrea, Enyedi Boglárka, Felczán Csenge, Körösi Viktória/ 9,0 pont
2. Orosháza TMKIT Vörösmarty M. Tagintézmény /Dávid Fanni, Kochmár Kitti, Mészáros Fanni/ 8,0 pont
3. Szarvas Szlovák Általános Iskola /Frankó Fanni, Petrás Márta, Oroszki Marietta/ 8,0 pont
4. Szarvas Szlovák Általános Iskola B 2,5 pont
5. Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Iskola és AMI 2,5 pont

I-II. korcsoportos (alsós) fiúk: 15 csapat 6 fordulós versenye

1. Békés Kistérségi Általános Iskola /Perdi Zsombor, Vértes Imre, Rakovits János/ 18,0 pont
2. Orosháza TMKIT Vörösmarty M. Tagintézmény A /Bajnok István, Juhász István, Paulik Levente/ 11,0 pont
3. Orosháza TMKIT Vörösmarty M. Tagintézmény B /Csőke Norbert,Irimiás Márk, Balázs Eliot/ 10,5 pont
4. Gyula Alapfokú Közoktatási Intézmény 10,0 pont
5.  Jankay Tibor Általános Iskola, Békéscsaba B 9,5 pont
6. Gyomaendrőd Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda 9,5 pont
7. Békéscsaba Belvárosi Ált.Iskola 9,0 pont
8.  Gyula Alapfokú Közoktatási Intézménye B 8,5 pont
9. Békéscsaba Petőfi utcai Ált. Iskola A 8,0 pont
10. Békéscsaba Savio Szent Domonkos Általános Iskola 8,0 pont
11. Gyula Alapfokú Közoktatási Intézménye C 8,0 pont
12. Szarvas Fő téri Ált. Iskola 8,0 pont
13. Békéscsaba Petőfi utcai Ált. Iskola B 7,0 pont
14. Szarvas Szlovák Általános Iskola 5,5 pont
15. Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Iskola és AMI 5,5 pont

V-VI. korcsoport - Középiskolás csapatverseny (leányok)

1. Vajda Péter Közoktatási Intézmény, Szarvas /Pekár Edina,Kunos Nóra, Medvegy Dalma, Sebők Anett/ 5,0 pont
2. Hunyadi János Közoktatási Intézmény, Mezőkovácsháza /Iványi Mónika, IványiHajnalka, Mészáros Johanna, Szemerédi Beáta/ 1,0 pont

V-VI. korcsoport - Középiskolás csapatverseny (fiúk)

1. Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Békéscsaba /Hegyesi Zoltán, Oláh Gábor, Oláh Béla, Balog Tünde/ 6,0 pont 
2. Gyula Karácsonyi János Katolikus Gimnázium /Tamás Kornél, Beke Tamás, Szőke Roland, Restye László/ 2,0 pont