XXVII. PARK - KUPA 

2019. évi megyei egyéni, korosztályos ifjúsági sakk-bajnokság

2019. május 12.

A huszonnyolcadik megyei korcsoportos egyéni ifjúsági bajnokságra ebben az évben csak 34 fő nevezett. Svájci versenyben vagy körmérkőzéses rendszerben dőltek el a helyezések.

Pontegyenlőség esetén a helyezéseknél a mezőnyérték illetve a Berger számítás döntött. A korosztályos bajnoki címét Polgár Szilvia , Bakos Csongor, Pósa Réka, Bácsi Kristóf és Balázs Eliot tudta megvédeni. A második korcsoportban az evangélikus iskola tanulói biztosan szerezték meg a bajnoki címeket, a leányoknál Balogh Flóra, a fiúknál Skaliczki Tamás.
Fodor Csaba tulajdonos által felajánlott Park Kupákat Pósa Réka és Bácsi Kristóf nyerték el.

9 év alattiak (2010.01.01. után születettek)

Leányok (2 fő)

1. Polgár Szilvia Szeberényi G.A.Evangélikus Á.I. B.cs.  4,0 pont
2. Uhrin Léna Dévaványai SE 0,0 pont

Fiúk (3 fő)

1.  Bakos Csongor Orosházi SE 2,5 pont
2. Plentri Zsombor Szlovák Ált. Isk. Szarvas 2,0 pont
3. Czirle Dávid Román Ált. Iskola, Gyula 1,5 pont

11 év alattiak (2008. és 2009. évben születettek)
14 fő 7 fordulós svájci versenye

Leányok (3 fő)

1 Balogh Flóra Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 4,5 pont
2. Lestyán Goda Vanda Szlovák Ált. Isk. Szarvas 3,5 pont
3. Zahorecz Petra Szlovák Ált. Isk. Szarvas 0,0 pont

Fiúk (11 fő)

1.  Skaliczki Tamás Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 6,0 pont
2.  Bánszki Norbert Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 5,5 pont
3.  Hrabovszki György Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 5,0 pont
4. Bazsó Máté Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 4,5 pont
5. Borbola Csaba Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 4,0 pont
6. Rontó Balázs Szlovák Ált. Isk. Szarvas 4,0 pont
Gyenge Gergő Implom Ált. Isk. Gyula 3,0 pont
8.  Polgár András Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 3,0 pont
9.  Baranyi Bence Jankay Tibor Ált. Isk. Békéscsaba 3,0 pont
10. Kesjár Benjámin Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 2,0 pont
11. Dragán Dániel Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs 1,0 pont

13 évesek (2007. és 2006. évben születettek)
9 fő 6 fordulós svájci versenye

Leányok (2 fő)

1. Pósa Réka Szlovák Ált. Isk. Szarvas 3,5 pont
2. Bődi Zorka Gál Ferenc Ált. Isk. Szarvas 2,0 pont

Fiúk (7 fő)

1. Bácsi Kristóf Orosházi SE 6,0 pont
2. Gyenge László Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs. 4,0 pont
3. Szatmári Martin Jankay Tibor Ált. Isk. Békéscsaba  3,0 pont
4.  Lázók Bence Sportiskola, Gyula 3,0 pont
5. Gyenge Zsombor Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs. 3,0 pont
6. Gyenge Csaba Szeberényi G.A. Evangélikus Á.I. B.cs. 2,0 pont
7. Kovács Zalán Sportiskola, Gyula 1,0 pont

15 évesek / 2004 és 2005 évben születettek és 18 évesek körversenye

Leányok (2 fő)

1. Plentri Panna Szlovák Ált. Isk. Szarvas 2,5 pont
2. Koszkócsák Dzsenifer Szlovák Ált. Isk. Szarvas 1,5 pont

Fiúk (2 fő)

1. Oláh Krisztián Jankay Tibor Ált. Isk. Békéscsaba 3,0 pont
2. Tóth Szabolcs Szlovák Ált. Isk. Szarvas 2,0 pont

18 évesek (2001 - 2003. évben születettek)

Leányok (1 fő)

1. Petrás Márta Székely Mihály Szakgimnázium, Szarvas 2,5 pont

Leányok (1 fő)

1. Balázs Eliot Orosházi SE 4,0 pont

Galéria

ozio_gallery_jgallery