Ifjúsági eredmények

Pósa Réka sikeres évet zárt

Kecskeméten versenyeztek a szarvasi gyermek sakkozók, ahol „Három Gúnár 2017” néven hoztak tető alá országos szintű rapid rendezvényt 93 résztvevővel.

A fiatalok 7 fordulós svájci rendszerű viadalon, 15-15 percnyi gondolkodási idejű partikkal döntötték el a helyezések sorsát. Patkó Lajos tanítványai közül ezúttal Pósa Réka (képünkön) érte el a legjobb eredményt, aki 2. helyen végzett, ezzel minden idei erőpróbáról éremmel és díjjal tért haza. Mellette még Mészáros Mira teljesítménye emelkedett ki, aki 7. helyezett lett az erős mezőnyben.

(bmsextra.hu)

XI. Jankay általános iskolások békéscsabai versenye

2017. november 18-n rendezték meg a XI. Jankay Tibor általános iskolások békéscsabai versenyét. Négy korcsoportban 44 iskolás mérte össze az erejét. A végeredmény a cikkben olvasható.

Bővebben...

XXVI. Park - kupa

A huszonhatodik megyei korcsoportos egyéni ifjúsági bajnokságra 53 fő nevezett. A legfiatalabb első és második korcsoportban szerepelt a játékosok több mint 7o%-a , itt 7 fordulós svájci versenyben dőltek el a helyezések.

Bővebben...

XI. Orosházi nyílt gyermek sakkbajnokság

A 2017. évi Orosházi Gyermek Sakkbajnokságon 72 gyermek ült asztalhoz. A hat értékelt csoportban szegedi, hódmezővásárhelyi, szarvasi és orosházi elsőségek születtek. A részletes eredményeket a cikkben olvashatják.

Bővebben...

Óvodások Békés Megyei Sakkbajnoksága

Békés megye 8. óvodás sakkbajnokságán 12 óvodás ült asztalhoz, a 6 fordulós, 15-15 perces gondolkodási idővel rendezett svájci versenyen. A győztes Bakos Csongor mögött fél ponttal lemaradva négy játékos is azonos pontszámmal végzett, közöttük a sorrendet a mezőnyérték számítás döntötte el.

Bővebben...

XI. Csabagyöngye nemzetközi gyermek sakkverseny

2017. március 19-én Békéscsabán rendezték a XI. Csabagyöngye nemzetközi gyermek sakkversenyt. Idén is 5 korcsoportban, összesen 86 versenyző ült asztalhoz. A végeredmény a cikkben olvasható.