Felnőtt eredmények

Békésszentandrás Kupa 2017

A makói FIDE-mester, Restás Péter révén új győztest köszönthettek az idei Békésszentandrás Kupán, a nagyközség nyílt rapid sakkbajnokságán. A 9 fordulós szombati összevetésben, partinként 15-15 percnyi gondolkodási idő mellett mérte össze tudását 39 résztvevő.

Bővebben...

X. Szucharda Gyula Sakk Emlékverseny

2017. december 02-án zajlott a 10. alkalommal meghirdetett Szucharda Gyula Sakk Emlékverseny, ezzel is tisztelegve a mezőberényi sakkélet megalapítójának. 23 versenyző ült asztalhoz, a végeredmény a cikkben olvasható.

18. Kolbász Kupa

2017. október 22-én ismét megrendezésre került a Csabai Kolbászfesztivál kísérő rendezvénye, a versenyben 28 négyfős sakkcsapat kezdte meg a 9 fordulós küzdelmet. Az előző évhez hasonlóan kiegyenlített erős csapatok küzdöttek a végső helyezésekért.

Bővebben...

IX. Madzagfalvi felnőtt és gyermek rapid sakkverseny

A Madzakfalvi napok alatt zajlott a IX. Madzagfalvi felnőtt és gyermek rapid sakkverseny. Összesen 40 versenyző nevezett három korcsoportban. Az alsó tagozatosak versenyét Megyaszai Balázs (Hódmezővásárhely), a felsősökét Szamkó Szabolcs (Szeged) nyerte. A felnőtteknél "hazai" győzelem született, a békési ifj. Balog Imre (Pénzügyőr SE) személyében.