1. korcsoport
Név Születési év Csapat/Iskola
Bakos Csongor2010Orosházi SE
Balogh Bori2011Dévaványai Se
Baranyi Bence2009Jankay Tibor Á.I. Bcs.
Fehér Bence2009Dévaványai Se
Kesjár Benjámin2009Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Mészáros Mira2009Szlovák Ált. Isk.
Molnár Alexandra2010Petőfi utcai Á.I. Bcs.
Plentri Zsombor2011Szlovák Ált. Isk.
Polgár Szilvia2010Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Recski Levente2009Jankay Tibor Á.I. Bcs.
Rontó Balázs2009Szlovák Ált. Isk.
Styecz Laura2009Szlovák Ált. Isk.
2. korcsoport
Név Születési év Csapat/Iskola
Balogh Flóra2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Bánszki Norbert2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Bazsó Máté2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Borbola Csaba2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Dékány Attila2008Dévaványai Se
Drugan Dániel2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Gurzó Bálint2008Belvárosi Ált. Iskola
Gyenge Csaba2007Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Gyenge László2007Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Gyenge Zsombor2007Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Herzberger Viktor2008Lencsési Á.I. Bcs.
Hrabovszki György2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Kapus Bence2007Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Lestyan Goda Vanda2008Szlovák Ált. Isk.
Mladonyiczki Botond2008Jankay Tibor Á.I. Bcs.
Polgár András2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Pósa Réka2007Szlovák Ált. Isk.
Roszik Máté2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Seres Kitti2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
Skaliczki Tamás2008Szeberényi G. A. Evangélikus Ált. Isk.
3. korcsoport
Név Születési év Csapat/Iskola
Bácsi Kristóf2006Orosházi SE
Balogh Eszter2006Dévaványai Se
Csóti Dániel2006Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Fehér Miklós2006Dévaványai Se
Horváth Dominik2006Orosházi SE
Kabai Ármin2005Szlovák Á.I. Békéscsaba
Koszkócsák Dzsenifer2005Szlovák Ált. Isk.
Plentri Panna2005Szlovák Ált. Isk.
Pósa Levente2005Szlovák Ált. Isk.
Szatmári Martin2006Jankay Tibor Á. l. Bcs.
4. korcsoport
Név Születési év Csapat/Iskola
Balázs Eliot2003Táncsics M. Gimnázium Orosháza
Huszárik Nelli2003Szlovák Ált. Isk.
Oláh Krisztián2004Jankay Tibor Á.I. Bcs.
Tóth Szabolcs2004Szlovák Ált. Isk.
5. korcsoport
Név Születési év Csapat/Iskola
Gurzó Bence2002GYSE
Mravík Gabriella2002Vízmű
Petrás Márta2001Székely M Szakközép Isk.